Jdi na obsah Jdi na menu
 


27.12.2009 Po vánočních svátcích jsme s Espenem vyrazili protáhnout těla na cvičák. Absolvovali jsme Vánoční sranda závod v poslušnosti. Obdrželi jsme cenné rady pro další výcvik. Honzík ještě Espenka procvičil ve frisbee, Espenek byl móóóc spokojený. Kámoška Wachterových Tamara přišla s malým dobrmanem Sorbonem z chovatelské stanice Halit Paša. Espenovi bylo dobrmaní mimčo sympatické a pěkně se spolu vyřádili. Mám jen pár fotek, snad brzy je dám na Rajče

Po cvičáku ještě přišla sestřenka se zlatou retrívřicí Kody a vyrazily jsme ještě na chvíli ven. Espen a Kody řádili jako obvykle. Espen má Kody totiž až příliš rád. Foto snad někdy v budoucnu. Nejprve musím vybrat uveřejnitelné fotky, jestli vůbec nějaké jsou

 

 23.12.2009

Všem milým přátelům a známým lidičkám i psíkům přejeme krásné vánoční svátky a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2010.

6.12.2009    Dnes jsme s Espenem opět navštívili cvičák v Pňově. Můj milý psík na míček cvičil opět slušně, dokonce mu Irča a Honza Kadlecovi pomohli přejít kladinu!Irče a Honzovi patří můj velký dík. Mají s Espenkem mimořádnu trpělivost a na moje zdravotní problémy berou ohledy. Díky moc!

29.11.2009  Dnes proběhl Závěrečný závod nedělního kuzru poslušnosti a výcvik pokračovaček v Pňově. Strávili jsme s našimi kamarády příjemné dopoledne. Espen docela slušně cvičil, hurááá !!! Díky radě Honzy a Irenky Kadlecových jsem začala používat k výcviku míček a první úspěchy se dostavily. Nesmím to ale zakřiknout Fotky z dneška zde: hankaespen.rajce.net/29.11.2009_Cvicak

 

22.11.2009   Dnes jsme se s Espenem zúřastnili stopařského semináře s mistryní světa v záchranařině Ivetou Matzenauerovou, která přijela na pozvání Irenky Kadlecové. Nejprve jsme měli praktickou část na poli. Počasí nám přálo, myslivci nám akci povolili a Iveta byla skvělá. Překvapila mě svou skromností a vstřícností. Každému psovodovi řekla rady přímo pro něj a jeho psíka s ohledem na to, zda se věnují sportovní kynologii nebo záchranařině. Poradila, jak dále pokračovat v nácviku. Poté v motorestu Oseček zodpověděla všechny zvídavé dotazy. Moc Ivetě děkujeme a těšíme se na další setkání !!!

20.11.2009  Konečně jsem se vrhla na aktualizaci - doplnila jsem na Rajče fotky od září, založila novou stránku na odkazy - brzy snad nějaké zajímavé doplním. Espen je pořádný rošťák, při cvičení zlobí, už chystá vyprávění, jak ho na cvičáku trápím. Ale to, že já trpím jako zvíře a propadám se hanbou při jeho "výkonech" na cvičáku, je mu srdečně fuk. Přestože s ním pravidelně cvičím, na cvičáku se z něj stává neovladatelné zvíře.

7.11.2009  Opět jsem vyrazila na výstavu - tentokrát na Mezinárodní výstavu psů do Prahy Letňan. Sešla jsem se tam s milými lidmi a viděla krásné psíky. Pár pokusů o fota zde:hankaespen.rajce.idnes.cz/MVP_Praha_7.11.2009/

10.10.2009  Byla jsem se podívat na klubové výstavě chodských psů v Kolíně. Fotky tady:hankaespen.rajce.idnes.cz/Vystava_KPCHP_10.10.2009/

19.9.2009  Nechala jsem Espenka doma v péči své maminky a vyrazila si ke kamarádce do Svatého Mikuláše - Vraclavi. Krásná krajina, super holky, báječný odpočinek. Poprvé od babiččina odchodu se mi trochu ulevilo. Fotky zde: hankaespen.rajce.idnes.cz/Vraclav_2009/

14.9.2009   Dnes je Espenkovi 1 rok přejeme mu všechno nejlepší, hlavně zdravíčko a štěstíčko a šikovnost při výcviku. Při této příležitosti chci též Espenkovi poděkovat za velikou pomoc při léčení našich smutných srdíček. Fotečky už jsou z foťáku v PC, takže snad brzy doputují na Rajče.

 

7.9.2009   Děkujeme všem za milé vzkazy v Návštěvní knize. Konečně jsem se odhodlala napsat na web smutnou zprávu, která nás postihla 18.8.2009. Espen se opět projevuje jako dobrý terapeut, i když tahle terapie je nesmírně náročná a složitá. Časem se pokusím trošku aktualizovat alespoň fotky na Rajčeti nebo přidat články, co už mám připravené z dřívějška. Aktuální fota mám ještě ve foťáku. Jen prosím o strpení. S návratem na cvičák to nebude asi taky jednoduché, protože se přidaly zdravotní komplikace.

18.8.2009 nás navždy opustila moje milovaná babička. Všichni doma jsme jí měli moc rádi, strašně nám chybí. Žili jsme společně krásných téměř 33 let pod jednou střechou. Náš vztah byl nádherný. Srdíčko mám plné žalu a stesku. V prvních chvílích jsem vůbec nevěděla, jak dál. Snažíme se bojovat a přežít. Děkujeme všem přátelům, kteří nás podporují a pomáhají nám  v těchto těžkých dnech.

26.7.2009   Díky pomoci paní Wachterové jsou pro mě lázně lépe snesitelné. Děkuju moc holkám ze cvičáku za krásné vzkazy v Návštěvní knize.

7.7.2009  Nastupuji léčbu v lázních, takže aktualizace stránek bude buď  žádná nebo slabší. Nejsem lázeňský typ, lázně jsou pro mě nutností, takže už se těším domů a na cvičák. Děkujeme za všechny vzkazy v Návštěvní knize.

11.6.2009 V pátek 5.6.2009 jsme  se zúčastnili prvního tréninku agility - do rubriky O Espenovi přidáno vyprávění.

7.6.2009 Uvedena do provozu Návštěvní kniha - můžete nám zanechat vzkaz nebo připomínku ke zlepšení stránek. Děkujeme.

4.6.2009 - Spuštěn tento web, první články o Espenovi a troška povídání o mě, Poděkování. Postupně se budu snažit doplnit fotky a další informace. Vítáme připomínky ke zlepšení stránek!